×

Hurtownia spożywcza

Owoce i warzywa


Hurtownia owoców i warzywHurtownia warzyw i owoców MPT Stanro to połączenie bogatej oferty z profesjonalnym podejściem i dbałością o szczegóły, czego efektem jest sprawna dystrybucja owoców i warzyw przy jednoczesnym utrzymaniu ich świeżości i niepowtarzalnego smaku. W dodatku teraz zamawianie produktów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, świeże warzywa i owoce hurtownia udostępnia również online – w ten sposób zamówienie można złożyć o każdej porze, każdego dnia!


Warzywa i owoce – hurt w dobrej cenie


W czasie wieloletniego funkcjonowania w branży dystrybucji spożywczej zdobyliśmy wiedzę niezbędną do sprawnego działania oraz wypracowaliśmy skuteczne metody optymalizacji naszej pracy. Ciągły rozwój i monitorowanie zmieniających się oczekiwań klientów pozwala nam na stałe rozbudowywanie asortymentu, utrzymywanie stabilnej pozycji na rynku oraz cieszenie się nieprzerwanym zaufaniem już od wielu lat. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjną ofertę, którą wyróżniają przede wszystkim trzy rzeczy:
  • jakość oferowanych produktów, którą gwarantuje współpraca z cenionymi producentami,
  • bogaty asortyment, dzięki któremu każdy klient znajdzie interesujące produkty,
  • konkurencyjne ceny, pozwalające na zakup hurtowych ilości na korzystnych warunkach.


Jest to możliwe nie tylko dzięki naszemu doświadczeniu, ale też bliskiej współpracy z wieloma polskimi i zagranicznymi producentami żywności – nasza wiarygodność jako partnera w biznesie daje nam możliwość negocjowania warunków, na czym zyskują wszyscy klienci.


Hurtownia owoców – Szczecin


Pełne witamin warzywa i owoce są podstawowym elementem zdrowej i zbilansowanej diety każdego człowieka. Są to jednak produkty żywnościowe, które są wyjątkowo wrażliwe na zmiany temperatury, dlatego by swoje wartości odżywcze zachowały w czasie całej drogi od producenta aż do sklepowych koszyków konsumentów, wymagają szczególnej dbałości o warunki, w jakich są przechowywane. W trosce o zadowolenie klientów nasza hurtownia warzyw i owoców o utrzymanie optymalnej temperatury dba zarówno w czasie magazynowania, jak i transportu – sprawia to, że dostarczane przez nas produkty charakteryzują się świeżością, która jest gwarancją dobrego smaku!

  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo