×

Hurtownia spożywcza

Nabiał, jaja, sery

Hurtownia nabiału


Produkty mleczne od zarania dziejów stanowią bardzo dużą część naszego jadłospisu. Nasze lodówki są zapełnione kefirami, jogurtami, maślankami i serami. Dzięki nim możemy liczyć na pełnowartościową przekąskę, czy na smaczny dodatek. Nabiał to również wysoce wartościowy produkt w kontekście dostarczania odpowiednich składników odżywczych do organizmu.


Dlatego nie może go zabraknąć we wszelkiego rodzaju kawiarniach, punktach gastronomicznych czy punktach sprzedaży detalicznej. Hurtownia nabiału Stanro specjalizuje się w sprzedaży polskich produktów z kategorii sery, produkty mleczne i jogurty powstających na bazie naturalnych składników.


Polski nabiał wysokiej jakości


W naszej ofercie znajdziesz produkty znanych i uwielbianych przez Polaków producentów nabiału, takich jak Mlekovita, Danone, Hochland, Zott, Sierpc oraz Piątnica. Do produkcji nabiału tych firm wybierane jest tylko najlepsze mleko, dzięki czemu ich smak jest wyjątkowy. Dzięki bezpośredniej współpracy z lokalnymi producentami nabiału MTP Stanro jest w stanie dostarczyć świeże produkty mleczne najwyższej jakości na terenie całego kraju i za granicę.


Nabiał – hurt w konkurencyjnej cenie


Współpraca z hurtownią sera, jogurtów i produktów mlecznych Stanro oznacza gwarancję szybkości realizacji zamówień, sprawnej obsługi klienta oraz różnorodności i jakości asortymentu. Nasza oferta to starannie dobrane produkty, pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku jesteśmy w stanie oferować korzystne warunki i ceny, które wyróżniają nas na tle konkurencji.


Hurtownia nabiałowa – dystrybucja nabiału z wieloletnim doświadczeniem


W MTP Stanro wiemy, jakie wymagania musi spełniać dany produkt, by zadowolić podniebienie nawet najbardziej wymagających smakoszy nabiału. Nasi pracownicy dbają o odpowiednie warunki w czasie magazynowania oraz transportu. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że dystrybucja nabiału nie ma przed nami żadnych tajemnic, co jest powodem zaufania, jakim obdarzają nas konsumenci.


Kanapka z serem, czy szklanka maślanki do dla wielu codzienny rytuał dostarczający energii, upewnij się, że produkty w Twojej restauracji, barze, czy sklepie są odpowiedniej jakości i sprawiają, że klienci wracają do Ciebie po więcej – wybierz Stanro!

  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo