×

Hurtownia spożywcza

Przetwory i konserwy

Hurtownia konserw i dań gotowych


Dania gotowe oraz w słoikach to jedna z najpopularniejszych kategorii zakupowych dystrybutora artykułów spożywczych Stanro. Oferta obejmuje dania gotowe firmy Pudliszki, takie jak gołąbki, fasolka, bigos, flaki, dania firmy Pamapol a wśród nich pulpety, klopsiki i gulasz, ale również dania takie jak pasztety, smalec, mięsiwo, konserwy czy mortadelle.


Hurtownia konserw mięsnych MPT Stanro oferuje zupy oraz pasztety firmy Profi, takie jak zupa fasolowa, grochówka, krupnik czy gulaszowa. Dodatkowo do tradycyjnych pasztetów firma Profi wprowadziła linie pasztetów ze śliwkami, żurawina i smalec z jabłkiem.


Nowościami na rynku dostępnymi w hurtowni online Stanro są dania gotowe na tackach z firmy Rolnik – gulasz wołowy, spaghetti bolognese, fasolka po bretońsku i bigos wiejski.


Oferta dań gotowych w hurtowni Stanro


Hurtownia dań gotowych Stanro posiada również w swojej ofercie produkty takie jak konserwy popularnej firmy Krakus – wieprzowina, łopatka, szynka premium czy gulasz wieprzowy. Dla wegetarian jest oczywiście wybór pasztetów Sante Lovege – klasyczny, z fasolą i z ciecierzycą – jak również humusów i wegetariańskiego paprykarza.


Dużą popularnością wśród Klientów hurtowni spożywczej Stanro cieszą się pasztety drobiowe podlaskie klasyczne firmy Drosed, pasztety z czosnkiem czy pomidorowe oraz konserwy firmy Agrico – wieprzowina, kaszanka, polędwica. Dla miłośników tradycyjnych smaków producent Graal wprowadził specjalną linię produktów Kuchnia Staropolska – gulasz angielski, kiełbasa biała i łopatka luksusowa. Dania gotowe i konserwy to również sałatki i dania mięsne firmy Skwierzyna, pakowane w poręcznych porcjowanych opakowaniach.

  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo