×

Hurtownia spożywcza

Ryby i owoce morza

Hurtownia rybRyby stanowią ważny element zdrowiej diety – są cennym źródłem kwasów omega-3, witamin i składników mineralnych, a w dodatku wyróżniają się wyjątkowymi walorami smakowymi, które stanowią świetne urozmaicenie codziennego jadłospisu. Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu klientów, hurtownia rybna MPT Stanro zapewnia szeroki wybór ryb i przetworów rybnych od najlepszych producentów jak Lisner czy SEKO – to gwarancja najwyższej jakości i niepowtarzalnego smaku!


Wysokiej jakości ryby – hurt w korzystnych cenach


Oferujemy uwielbiane przez polskich konsumentów produkty jak śledzie w oleju i w smacznych sosach – to na przykład filety śledziowe w sosie śmietanowym od Lisnera, ale też bogaty asortyment ryb wędzonych – tu do wyboru jest na przykład makrela i łosoś. Wszystkie wyróżniające się jakością, która zachwyci każdego smakosza. Naszą ofertę wyróżnia jednak nie tylko różnorodność, ale też atrakcyjne ceny – na wynegocjowanie korzystnych warunków pozwala nam ugruntowana pozycja na rynku i wieloletnia współpraca z producentami.


Hurtownia rybna – Szczecin


Dostarczanie produktów spożywczych do odbiorców krajowych i zagranicznych wymaga zapewnienia właściwych warunków w czasie transportu – jest to szczególnie istotne w przypadku produktów świeżych i narażonych na utratę jakości jak ryby i przetwory rybne. Właśnie dlatego posiadamy własną flotę samochodów dostawczych dostosowanych do potrzeb przewozu żywności – dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować szybką realizację zamówienia i zachowanie najwyższej jakości i świeżości wszystkich artykułów spożywczych.

  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo