×

Hurtownia spożywcza

Piekarnia, cukiernia

Hurtownia ciast


Hurtownia ciast domowych MPT Stanro oferuje bogaty asortyment składający się z ponad 200 różnego rodzaju ciast i ciasteczek. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami w regionie oferujemy ciasta na zamówienie, dostarczane przez cukiernie jak Dąber, Nova, u Janeczki czy Oskroby, co jest gwarancją ich świeżości i jakości. W ofercie mamy również ciasta gotowe prosto od producenta, którym jest firma Henglein.


W ofercie naszej hurtowni spożywczej online klienci znaleźć mogą najpopularniejsze produkty producenta Oskroba, wśród których są strudle z owocami i serem oraz babki, a także idealne do szybkich domowych wypieków ciasta francuskie firmy Henglein – jest to jedno z najlepszych ciast francuskich dostępnych na rynku!


Ciasta domowe w ofercie hurtowni Stanro


Cukiernia Dąber to producent najwyższej jakości ciast, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Smakosze polskich smaków z pewnością docenią takie propozycje jak serniki, szarlotki, makowce, ciasta przekładane i z nadzieniem. Największą popularnością cieszy się jednak strucla z makiem i lekki sernik na jogurcie. Wyjątkowy smak wszystkich oferowanych ciast sprawia, że staną się one niezastąpionym dodatkiem zarówno każdej niezapowiedzianej wizyty gości, jak i rodzinnych obiadów.


Cukiernia Nova oprócz tradycyjnych polskich ciast specjalizuje się również w nieco bardziej wyrafinowanych smakach, jakie oferują ciasta tortowe – wśród których znajdziemy na przykład: tiramisu, orzechowiec, ciasto Marcello czy sernik Cappuccino.


Cukiernia u Janeczki to dostawca najświeższych rogalików z marmoladą. Cukiernia oferuje też wyróżniające się smakiem i jakością ciasta kremowe, w tym ciasta czekoladowe, karmelowe z gruszką, tofik czy miodowiec.

  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo