×

Hurtownia spożywcza

Mięso i wędliny

Hurtownia mięsaHurtownia mięsa i wędlin MPT Stanro oferuje duży wybór produktów od cenionych na rynku producentów, wśród których znajdują się znane marki jak Morliny, Tarczyński czy Sokołów. Współpracujemy również z zakładami przetwórstwa mięsnego Kier oraz JBB Bałdyga dla zapewnienia jeszcze większej różnorodności oferowanego asortymentu.


Internetowa hurtownia wędlin i przetworów mięsnych to nie tylko wygoda zamawiania, ale też dostęp do bogatej oferty produktów, które zadowolą każdego smakosza. Do miłośników tradycyjnych polskich smaków skierowane są propozycje jak kiełbasa polska wędzona firmy Kier czy kabanosy myśliwskie od JBB Bałdyga. Z kolei wyjątkowy smak, z jakiego znane są parówki Berlinki klasyczne lub z serem, z pewnością docenią również najmłodsi. Różnego rodzaju wyroby mięsne są świetnym dodatkiem do każdego posiłku – sprawdzą się zarówno w czasie śniadania, jak i obiadu z rodziną czy też grilla w gronie przyjaciół.


Hurtownia mięsa – Szczecin


O jakości produktów mięsnych decyduje nie tylko proces ich produkcji, ale też przechowywania. Właśnie dlatego nasza hurtownia drobiu, mięs i wędlin szczególną wagę przykłada właśnie do zapewniania odpowiednich warunków na każdym etapie magazynowania oraz dostaw. Pomaga w tym atrakcyjna lokalizacja magazynu, położony jest niedaleko Szczecina, oraz własna flota transportowa dostosowana do wymagań transportu żywności, co pozwala nam na sprawne dostarczanie świeżych i jakościowych przetworów mięsnych zarówno klientom krajowym, jak i zagranicznym.

  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo