×

Hurtownia spożywcza

Dania gotowe

Dostawca artykułów spożywczych i przemysłowych firma MPT Stanro to największy sprzedawca dan gotowych i kuchni instant na rynku. Wśród najbardziej popularnych producentów klienci znajdą produkty takie jak zestawy do przygotowywania posiłków: Winiary Pomysł na…, Dania 5 minut w kubkach, zupy instant i buliony – drobiowe mięsne, warzywne. Firma Winiary jest również producentem nowej linii makaronów instant Street Food – Nudle Teriyaki i Nudle Sweet Chili.


W hurtowni internetowej Stanro klienci mogą również wybrać z gamy produktów Knorr – producenta dan Gorący Kubek, zup z makaronem Amino czy Knorr Nudle. Knorr to również największy producent popularnych mixow do dan instant – Knorr Fix i porcjowanych dan w kubkach – ziemniaczanych puree, makaronów i zup.


Dania instant w ofercie hurtowni Stanro


W kategorii dania instant dostępne są również klasyczne zupy Vifon firmy Tan Viet jak i również zupy Pho, Ramen czy z makaronem ryżowym.


Nowością na rynku są wprowadzone niedawno przez producenta Winiary zdrowsze alternatywy dla klasycznych dan instant – Kaszotto z serem, Kaszotto ze jarmużem i czosnkiem i Kaszotto z cukinia i szpinakiem. Tan Viet zaproponował swoim Klientom dania gotowe na tackach – nudle z grzybami shitake oraz nudle z sosem sojowym, do podgrzania w mikrofalówce, idealne na lunch w pracy czy szybki obiad.

  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo