×

Hurtownia spożywcza

Garmażerka

Hurtownia wyrobów garmażeryjnych


Garmażerka w hurtowni artykułów spożywczych Stanro jest popularną kategorią spożywczą. MPT Stanro posiada w ofercie najwyższej jakości garmażerkę dostarczaną prosto od producentów. Jako jedyna firma na rynku eksportowym dystrybutor artykułów spożywczych Stanro oferuje swoim klientom produkty firmy Gastronom. Są to wysokiej jakości pierogi, łazanki, kopytka i dania gotowe. Nowością Gastronom są kotlety z pieczarkami , pierogi z kasza gryczana i boczkiem i sałatka jarzynowa. Garmażerka firmy Gastronom to świetne rozwiązanie na szybki, ale zdrowy obiad, dla dorosłych jak i dla dzieci.


W ofercie hurtowni online firmy Stanro klienci znajdą również dania obiadowe u Jędrusia. Są to placki ziemniaczane, gulasz wołowy, kurczak z makaronem a także wegetariańskie burgery. Producent posiada w swojej ofercie również wybór pierogów, naleśników i krokietów.


Garmażerka w ofercie hurtowni Stanro


W hurtowni online Stanro24 w ofercie znajdują się bardzo popularne dania Virtu tj. pizzę 4 sery, zapiekanka z pieczarkami i szynka czy gulasz staropolski. Vitru produkuje też dania na słodko takie jak naleśniki z jabłkami czy pierogi z serem i borówkami.


Bestsellerami na rynku są produkty firmy Smakmak. Smakmak to dania jarskie takie jak pierogi ruskie, kopytka, kluski śląskie. Firma w ofercie maa również danie mięsne – galaretki mięsne, flaki czy smalec. Smakmak jest również producentem świeżych surówek. W ofercie Stanro dostępne są: sałatka z buraków, coleslaw, salatka porowa oraz miksy warzywne takie jak marchewka z groszkiem i buraczki.


Zamawiaj produkty w atrakcyjnych cenach w e-hurtowni spożywczej MPT Stanro – Stanro24. Poczytaj o działaności hurtowni spożywczej MPT Stanro.

  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo