Paczka od Mikołaja

grudzień 6, 2019

Źródło: www.pixabay.com

6 grudnia to szczególny dzień w życiu każdego dziecka. Może się bowiem spodziewać niespodzianki od brodatego, brzuchatego pana dobrze znanego na całym świecie. Mowa oczywiście o św. Mikołaju, który zawsze pamięta o dzieciach na każdej szerokości geograficznej. Gdyby jednak Mikołajowi nie udało się do kogoś dotrzeć, to rodzice mogą na szybko skomponować paczkę na wzór tych, które sami dostawali niegdyś na zabawach mikołajkowych.

W takiej paczce nie powinno zabraknąć czekoladowej figurki Mikołaja – to absolutna podstawa! Przepyszna niespodzianka z alpejskiego mleka od Milki wywoła z całą pewnością uśmiech na twarzy Twojego dziecka.

Skoro Mikołaj i coraz bliżej święta to i domek z piernika. Domek korzenny Tago to wyjątkowo kruche ciasteczka, z których można złożyć domek. Pomyśl tylko jaką frajdę sprawisz dziecku.

Ale w Mikołajki radość można sprawić nie tylko dziecku, ale również dorosłym. Czym możesz obdarować bliską osobę?

Dla wytrawnego kawosza koniecznie kawa ziarnista Woseba! MOCCA FIX GOLD to mieszanka wysokiej jakości kaw pochodzących z Ameryki Południowej, Afryki i Azji. Dzięki długiemu procesowi prażenia ziaren zyskała charakterystyczny, intensywny aromat i pełny, harmonijny smak.

Do kawy coś słodkiego – gorzka czekolada z kremowym nadzieniem o wyrazistym kawowym smaku, inspirowana pochodzącą z Włoch kawą espresso, czyli przysmak od Wedla.

A może słodkie lekarstwo na jesienno-zimowe przeziębienia? Z przepysznych, soczystych wiśni? Konfitura w wiśni Stovit to uczta dla podniebienia i wsparcie organizmu w walce z infekcjami.