Lista Producentów MPT Stanro

MPT Stanro hurtownia spożywcza oferuje najlepiej rotujące się produkty spożywcze i przemysłowe producentów polskich i zagranicznych. MPT Stanro posiadając ponad 30-letnie doświadczenie na rynku dystrybucji artykułów spożywczych i przemysłowych wypracowało wiele trwałych relacji z największymi producentami żywności. Dzięki temu hurtowania spożywcza MPT Stanro jest firmą z największym dostępnym asortymencie producenckim na rynku posiadającą atrakcyjne oferty cenowe. 

Oferta MPT Stanro podzielona na kategorie produktowe ułatwia klientom proces zamawiania poprzez hurtownię spożywczą online – Stanro24.


Artykuły spożywcze

Artykuły spożwycze w hurtowni MPT Stanro podzielone są na następujace kategorie:  słodycze, kawy, herbaty, przekąski, przetwory, dania gotowe, dania instant.Dystrybutor artykułów spożywczych MPT Stanro posiada również szeroką ofertę wody i napojów.Klienci hutrowni spożywczej mogą zamówić w hutrowni spożywczej online także dodatki do pieczenia, zdrową żywność, żywność dla dzieci.Wśród oferty artykułów spożywczych firmy Stanro znajduje się wiele wiodących producentów, nie tylko polskich ale również międzynarodowych, takich jak:Nestle, Coca Cola, Wedel, Wawel, Pudliszki, Knorr, Redbull, Ulker, Eti, Olympia, Croco. W ofercie artykułów spożywczych Stanro znajdują się najlepiej sprzedające się, wyselekcjonowane produkty, które zapewniają klientom najlepszą sprzedaż oraz decydują o tym, że klienci chętnie powracają do zakupów.Wśród artykułów spożywczych dostarczanych przez dostawcę Stanro znajdują się nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również niespotykane nowości wprowadzane na rynek oraz limitowane edycje niedostępne u innych dostawców.Artykuły świeże

Firma Stanro posiada w swojej ofercie najwyższej jakości artykuły świeże wśród których możemy wyróżnić takie kategorie produktowe jak: nabiał, wędliny, garmażerka, ryby, owoce i warzywa, domowe ciasta.W ofercie nabiału znajdują się produkty najlepszych polskich producentów, takich jak Danone, Zott, Piątnica, Mlekovita, Mlekpol oraz wielu innych.Artykuły świeże od dostawców przyjeżdżają do hurtowni artykułów spożywczych Stanro od razu po produkcji, dlatego mają długie daty przydatności, a klienci nie muszą obawiać się zwrotów.Dostawca MPT Stanro oferuje produkty garmażeryjne producentów takich jak Gastronom, Virtu, U Jędrusia oraz pyszne ciasta z cukierni Novej, Daber, u Janeczki.Mięso i wędliny pochodzą od największych polskich producentów takich jak JBB, Drozd i Gustavus, Kier, Nik-pol, Madej i Wrobel.Dostawca artykułów świeżych Stanro posiada również swoją własną markę wędlin – Dobre, świetnie sprzedająca się na rynku exportowym.Warzywa i owoce, które hurtownia MPT Stanro dostarcza do swoich klientów pochodzą od zaufanych dostawców, którzy dbają o to aby produkty były najświeższe od momentu przyjazdu do Stanro do momentu dotarcia do klienta.Artykuły nieżywnościowe

Artykuły nieżywnościowe - Stanro hurtownia spożywcza online to nie tylko artykuły żywnościowe. To również szeroka gama artykułów nieżywnościowych, przemysłowych oraz innych. Posiadamy w ofercie ponad 20 różnych producentów kosmetyków. Oferujemy produkty Ziaja, Bielenda, Colgate, Procter and Gamble, Unilever, Nivea.Klienci dystrybutora Stanro w artykułach nieżywnościowych znajdą niezbędne środki czyszczące i chemię gospodarczą. Stanro oferuje produkty: Gigus, Global Cosmed, Unilever, Henkel, Benckiser, Harper.Oprócz kosmetyków i chemii gospodarczej klienci hurtowni spożywczej Stanro mogą zakupić elementy wyposażenia sklepów. Na przykład rożnego rodzaju torby sklepowe oraz reklamówki. Dodatkowo zamówić można szpilki cenowe, etykiety na produkty, laminowane etykiety, ramki na plakaty, oraz szablony plakatowe. Oferujemy również ubrania dla personelu, fartuchy na stanowiska mięsne.Hurtownia spożywcza Stanro od lat współpracuje z największymi producentami artykułów przemysłowych na rynku, takich jak Bic, Politan, Aku, Konex, Ewa-pak.W kategorii - artykuły nieżywnościowe MPT Stanro oferuje produkty sezonowe. Na przykład w sezonie letnim w ofercie pojawia się produkty producenta Dancoal, czyli wszystko to, co jest niezbędne na grilla – podpałki, węgiel, brykiet, zestawy do grilla. Dodatkowo w sezonach świątecznych firma Stanro oferuje swoim Klientom również serwetki, koszyki, ozdoby i akcesoria dekoracyjne do stołów i mieszkań.W kategorii produktów nieżywnościowych klienci znajdą również produkty dla swoich ulubieńców – psów i kotów – pokarm takich marek takich jak Pedegree, Kitekat, Felix, Pupil, Purina, Frolic, Sheba i Friskies.Zamawiaj produkty w atrakcyjnych cenach w e-hurtowni spożywczej MPT Stanro - Stanro24. Poczytaj o działaności hurtowni spożywczej MPT Stanro.


^