Znajdź czas na zdrowie

czerwiec 13, 2019

źródło: www.pixabay.com

W naszym codziennym zabieganym życiu nie zawsze pamiętamy, aby dostarczyć naszemu organizmowi niezbędnych witamin i mikroelementów. Na szczęście mamy superfoods, czyli superżywność, która szybko dostarcza Ci wymaganej dawki zdrowia. To też wygodne rozwiązanie, które w ostatnich latach bardzo się spopularyzowało. Mamy też suplementy, które w rozsądnych ilościach, a także w towarzystwie ze zdrową dietą, a także odrobiną ruchu sprawią, że dłużej będziemy piękni i młodzi. Polecamy produkty od Intenson, które znajdziesz w sklepach zaopatrywanych przez STANRO.

COLLAGEN BEAUTY ELIXIR – Koktajl kolagenowy bogaty w antyoksydanty, które opóźniają procesy starzenia się organizmu. Znajdziemy tu organiczny baobab oraz inulinę. Rozpuść dwie łyżeczki w wodzie i soku. Pij dwa razy dziennie: rano i wieczorem.

FIT & DETOX ELIXIR – To koktajl błonnikowy, który pomoże przy procesach trawiennych, a także oczyści organizm. Zapewni też uczucie sytości. 2 łyżeczki rano i wieczorem zalewamy szklanką wody lub soku i odstawiamy na 20 minut. Potem napój jest gotowy do wypicia.

KOLAGEN + HIALIRON + WIT C – Suplement diety stworzony do walki z procesami starzenia. W tabletkach, które powinniśmy jeść maksymalnie 2 dziennie znajdziemy kolagen, kwas hialuronowy oraz witaminę C.

SUPERFOODS GREEN MIX – To zdrowa alternatywa dla kawy. Dawkę energii o lekkim posmaku limonki zapewni guarana. Nie zabrakło też zielonych superfoods: spiruliny, młodego jęczmienia i chlorelli. 2 łyżeczki proszku mieszamy z 200 ml mleka, wody lub soku. Pij rano i po południu.