Zdrowa dawka orzeźwienia – Tymbark H2Owoc

maj 10, 2018

Słońce, które towarzyszy nam od majówki, budzi nie tylko entuzjazm i energię do działania, ale także skłania nas do częstszego sięgania po napoje. Jeśli macie ochotę na ugaszenie pragnienia wodą – proponujemy zerknąć na propozycję od marki Tymbark.

To znany od lat towarzysz nadchodzących letnich, ciepłych dni. Tym razem Tymbark proponuje nam zdrową dawkę orzeźwienia – w postaci Tymbark H2Owoc. To wyjątkowe połączenia wody i soku. Nie zawiera sztucznych składników oraz dodatku cukru. To napój, który idealnie trafia w panujące zdrowe trendy.

My stawiamy na wyjątkowe smaki powstałe z połączeń: malina, winogrono, jabłko, borówka w niebiesko – fioletowej butelce, ananas, truskawka i jabłko w niebiesko – żółtej butelce oraz truskawka, winogrono i jabłko w niebiesko – czerwonej butelce. Te butelki pełne barw i ekspresji przyciągną uwagę tych, którzy chcą się wyróżnić z tłumu.

Jeśli szukasz nie tylko unikalnych połączeń smakowych, ale i zdrowych napojów w oryginalnej formie – sięgnij po Tymbark H2Owoc.

Wszystkie smaki Tymbark H2Owoc znajdziecie na półkach sklepów, gdzie MPT Stanro dostarcza swoje produkty.