Tortilla – szybki, smaczny i zdrowy posiłkek

sierpień 19, 2018

Szukasz pomysłu na szybki, smaczny i zdrowy posiłki dla całej rodziny? Wybierz danie z tortillą. Oryginalna tortilla to meksykański płaski placek wyrabiany z mąki kukurydzianej. Kukurydza jest podstawą większości kuchni meksykańskiej, z pewnymi wyjątkami w kulinarnych tradycjach północnego Meksyku, gdzie pszenica zajmuje miejsce kukurydzy jako baza do przygotowywania potraw. Tortilla z mąki pszennej natomiast była innowacją po tym, jak pszenica została sprowadzona do Nowego Świata z Hiszpanii, gdy region ten był kolonią. Obecnie w Europie większą popularnością cieszą się jednak tortille pszenne.

Po przygotowaniu dowolnego nadzienia na ciepło i podgrzaniu tortilli – otrzymamy doskonały obiad. Tortilla na zimno to pyszna przekąska do pracy czy szkoły. Gdy ją pokroisz w małe roladki zmieni się w elegancką przekąskę na przyjęcie.

Proponujemy ci spróbowanie gotowych tortilli marki Levant. Poza klasycznymi pszennymi tortillami, marka Levant proponuje odmiany o smaku curry, szpinakowym i pomidorowym. Z tyłu każdego opakowania znajdują się 3 łatwe sposoby na przygotowanie przekąsek.

Rozpocznij podróż w krainę meksykańskich smaków z tortillami marki Levat.

Wszystkie smaki tortilli marki Levant znajdziesz w sklepach do których towar dostarcza MPT Stanro