Poznaj MLEKOVITA SUPER BODY ACTIVE

kwiecień 22, 2018

Jesteś aktywny? Często jeździsz na rowerze, chodzisz na siłownię lub biegasz? Spróbuj MLEKOVITA SUPER BODY ACTIVE – wysokoproteinowy napój, który pomoże ci w regeneracji mięśni i korzystnie wpłynie na samopoczucie po wysiłku. Do wyboru masz 3 smaki: bananowy, czekoladowy i truskawkowy. Wypróbuj wszystkie!

Super Body Active Mleczny napój proteinowy produkowany jest z mleka krowiego poddawanego specjalnej obróbce w celu zwiększenia zawartości naturalnego białka do 5,8g w lOOg produktu oraz obniżenia aż o 80% zawartości laktozy. To idealne połączenie węglowodanów i białka jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób prowadzących aktywny tryb życia, lubiących aktywność na świeżym powietrzu i na siłowni czy w klubie fitness. Będąc bogatym w naturalne białko oraz wapń, przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz zdrowych kości i zębów. Jest źródłem witaminy B2, która pomaga: w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowego widzenia i zachowania zdrowej skóry. To także składnik zbilansowanej i zróżnicowanej – bez dodatku cukrów. Substancję słodzącą stanowią bowiem glikozydy stewiolowe, które naturalnie występują w liściach stewii.

Dzięki wygodnej formie kartonika (ready to drink) można delektować się smakiem Mlecznego napoju proteinowego w każdym miejscu i o każdej porze: w pracy, podróży, szkole i na siłowni; można spożywać go przed, w trakcie lub po wysiłku fizycznym.

MLEKOVITA SUPER BODY ACTIVE znajdziesz w sklepach do których towar dostarcza MPT Stanro.