Musztardy – poznaj ich smak

kwiecień 4, 2018

Wreszcie zawitała wiosna a wraz z nią otwiera się sezon na grilla. Jednym z koniecznych dodatków do grillowanych mięs jest musztarda. Czy wiecie, że istnieje blisko 4 tysiące jej rodzajów i smaków. Jeśli nie wiesz jaką wybrać w tym sezonie – pomoże Ci w tym nasza mini ściągawka. Dzisiaj prezentujemy musztardy marki Prymat.

Musztarda sarepska zawiera wyraziste i ostre w smaku ziarna specjalnie wyselekcjonowanej gorczycy białej oraz czarnej. Odznacza się wyraźną, gruboziarnistą strukturą, umiarkowanie ostrym smakiem i intensywnym aromatem.

Musztarda rosyjska zawiera ostrą, czarną gorczycę, co gwarantuje intensywny i zdecydowany smak oraz unikatową, gruboziarnistą strukturę. To najostrzejsza musztarda z oferty Prymat, z pewnością zadowoli więc amatorów mocnych kulinarnych wrażeń.

• Łagodny i powszechnie lubiany smak oraz delikatna, kremowa konsystencja Musztardy delikatesowej Prymat czynią z niej ulubiony dodatek na polskim stole. Z powodzeniem podkreśli smak wędlin oraz pieczonych mięs.

Musztarda kremska Prymat swój wysublimowany i delikatny smak zawdzięcza mocno roztartym ziarnom białej gorczycy. Doskonale podkreśla walory dań przyrządzonych zarówno na zimno, jak i na gorąco.
Wiele rodzajów musztard znajdziecie w sklepach do których towar dostarcza MPT STANRO.