Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 – Czy już masz menu kibica?

czerwiec 16, 2018

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to doskonała rozrywka dla wielu z nas 🏆⚽. Wielkie Strefy Kibica w miastach czy wspólne oglądanie meczy w domach pozwalają angażować się w grę, dzielić emocje.

Nieodłącznym elementem wspólnego oglądania rozgrywek jest podjadanie. Bowiem stres i nerwy związane z sytuacją na murawie wymagają ukojenia poprzez chrupanie. Rozumiemy tę potrzebę i skompletowaliśmy 5 produktów do jedzenia, które tworzą doskonały zestaw kibica.

Poznaj nasze propozycje.
1. Chipsy – gdy skosztujesz jeden płatek – sięgasz po następny! Paczka znika błyskawicznie! My proponujemy Chipsy Lays Zielona Cebulka lub Crunchips papryka marki Lorenz.

2. Pizza – idealna do podania szczególnie w czasie przerwy w meczu. Najłatwiej, gdy użyjesz już gotowej – na przykład od firmy Virtu. Wystarczy wrzucić do piekarnika na kilka minut. Spróbuj Pizzę z Szynką lub z Salami. Jeśli szukasz wegetariańskiej wersji – proponujemy Pizzę 4 Sery.

3.  Jeśli nie lubisz słonych przekąsek – możesz sięgnąć po słodkie kruche ciasteczka. Co powiecie na ciastka z czekoladą, które ukoją Wasze nerwy? Szczególnie kuszące są: Ciastka Milka Sandwich Choco, Ciastka Amerykanki klasyczne od marki Wedel lub Ciastka American z kawałkami czekolady marki Delicpol.

4. Orzeszki ziemne – podobno najlepiej pasują do piwa. Niestety – są bardzo kaloryczne – szczególnie słone. Jeśli nie boisz się dodatkowych kalorii to polecamy Orzeszki ziemne solone marki Lorenz

5. Piwo – oczywiście prosto z lodówki. Pozwoli Ci ochłodzić emocje powstałe w związku z sytuacją na boisku2018 World Cup – Do you have already a football fan menu?

Wszystkie przekąski i piwo Karmi do zestawu kibica znajdziesz w sklepach do których MPT Stanro dostarcza swoje produkty.